Super doučování, super výuka

Online doučování angličtiny

Angličtina je v současnosti nejpoužívanějším jazykem na světě a ten, kdo ji ovládne na aktivní úrovni, se domluví prakticky kdekoliv.

Děti se jí učí povinně již na základní škole a všechny studenty provází během střední a vysoké školy. Přestože nepatří angličtina k těm nejtěžším jazykům na světě, působí stále mnoha lidem potíže. Někdy bývá problém ve špatné výslovnosti, jindy zase v psané formě angličtiny. V angličtině není jasné, kdy se tyká nebo vyká, resp. vykání jako takové neexistuje.

Nestíháte-li ve škole vyučovanou látku, chcete-li být lépe připraveni na výuku, čeká-li vás důležitá zkouška nebo potřebujete-li jen procvičovat konverzaci, pak využijte online doučování angličtiny z pohodlí svého domova či kanceláře přes Skype.

Vyzkoušejte si individuální výuku a doučování angličtiny všech jazykových úrovní se zaměřením na konverzaci, gramatiku či přípravu na maturitu, případně mezinárodní jazykové zkoušky. Svého lektora máte během doučovací hodiny, která trvá 60 minut, jen sami pro sebe. Nemusíte nikam cestovat, doučujete se látku, kterou zrovna doučit potřebujete.
Online doučování angličtiny, online doučování Anglického jazyka