Super doučování, super výuka

JAK TO FUNGUJE?

Projekt Superdoučování.cz vznikl za účelem zprostředkování služby doučování mezi klientem a lektorem.

Klade si za cíl poskytnout oběma stranám co nejlepší podmínky k tomu, aby uspokojil zájem o doučovací předměty a lektorům zprostředkoval zájemce o výuku.

Většina lektorů nabízí cenově dostupné doučování pro každého. Doučovat se může kdokoli.Žáci základní školy, studenti středních a vysokých škol i studenti odborných učilišť. Doučovat se mohou i dospělí, kteří chtějí zlepšit svoje znalosti a konverzace cizích jazyků, počítačové schopnosti i ti, co potřebují dovysvětlit požadovanou látku. Individuální doučování vám dává možnost domluvit se přímo s lektorem, co konkrétně potřebujete doučit a určit si tak obsah lekcí i tempo doučování podle vašich potřeb.

Systém Superdoučování.cz funguje tak, že klient (zájemce o doučování) zadá poptávku na doučování předmětu a po schválení se nabídka objeví všem lektorům, kteří daný předmět doučují. Lektor si pak podle svých možností a schopností vybere klienta, kterého může doučovat.

Zadání poptávky doučování je zcela zdarma, za výuku platíte přímo lektorovi hotově po skončení každé lekce. Doučovací hodina trvá 60 minut.

Sami si zvolíte a domluvíte, kde bude probíhat doučování. Můžete se doučovat buď u vás doma nebo u lektora, případně na veřejných místech jako jsou kavárny, knihovny, atd. Máte-li zájem o doučování přes Skype či Facebook, zaškrtněte tento požadavek při zadávání poptávky o doučování.

Lektoři na Vaši poptávku budou reagovat odpovědí do email schránky, výběr konkrétního lektora je již na Vás.
Případně, pokud zasíláte poptávku konkrétnímu lektorovi, komunikujete od začátku pouze s ním. Domluvíte se s ním na termínu první schůzky doučování.

Superdoučování.cz je projekt orientující se na e-databázi lektorů, kteří poskytují nejen klasické individuální doučování, ale i doučování přes Skype či Facebook.